دوره ی آشنایی با مفاهیم الگوریتم

رمز موفقیت سرمایه گذاری روی خودتان است. دوره آموزشی آشنایی با مفاهیم الگوریتم اکنون توسط تیم آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق با بالاترین کیفیت ممکن ارائه شده است که می تواند باعث پیروزی شما در این زمینه شود.

این عرصه یکی از پر سود ترین کسب و کار های جهانی است و اگر آن را خوب یاد بگیرید به جرعت می توان گفت که آینده خودتان را تضمین کرده اید در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان: 10 ساعت

پیشنیاز: ندارد

نوع دوره: حضوری

گواهینامه: بله

سطوح مهارت: همه سطوح

ظرفیت: ۸ نفر

شروع دوره: نیمه دوم اردیبهشت

مدرس: گروه اساتید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پرداخت آنی و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری

قیمت دوره

 ۸۵۰/۰۰۰ تومان

آشنایی با مفاهیم الگوریتم

اشتراک گذاری

بسیاری از افراد تصور میکنند صرفا با یادگیری یک زبان برنامه نویسی مهارت برنامه نویسی کردن را به دست می آورند و میتوانند وارد بازار کار شوند در صورتی که پس از یادگیری متوجه می شوند که توانایی حل مسائل را ندارند. این دوره به شما کمک میکند تا تفکر برنامه نویسی را فرا بگیرید و داشتن تفکر برنامه نویسی کلید طلایی حل مسائل است. بسیاری از افراد با اینکه یک زبان برنامه نویسی را بلد هستند اما قادر به حل مسائل نیستند. دلیل این امر ضعف در تفکر برنامه نویسی است. اگر میخواهید یک برنامه نویس موفق و خلاق شوید این دوره برای شما الزامی است. زبان های برنامه نویسی ابزاری برای حل مسائل با استفاده از تفکر برنامه نویسی است. اصل برنامه نویسی در این دوره آموزش داده می شود.

امتیاز دهید