دوره ی جامع الگوریتم و پایتون ( PYTHON)

رمز موفقیت سرمایه گذاری روی خودتان است. دوره جامع الگوریتم و پایتون اکنون توسط تیم آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق با بالاترین کیفیت ممکن ارائه شده است که می تواند باعث پیروزی شما در این زمینه شود.

این عرصه یکی از پر سود ترین کسب و کار های جهانی است و اگر آن را خوب یاد بگیرید به جرعت می توان گفت که آینده خودتان را تضمین کرده اید در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان: 46 ساعت

پیشنیاز: ندارد

نوع دوره: حضوری

گواهینامه: بله

سطوح مهارت: همه سطوح

ظرفیت: ۸ نفر

شروع دوره: 

مدرس: گروه اساتید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پرداخت آنی و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری

قیمت دوره

 ۳/۹۰۰/۰۰۰ تومان

الگوریتم و پایتون

اشتراک گذاری

آموزش جامع الگوریتم و پایتون 

به دوره آموزش الگوریتم و پایتون خوش آمدید!بسیاری از افراد تصور میکنند صرفا با یادگیری یک زبان برنامه نویسی مهارت برنامه نویسی کردن را به دست می آورند و میتوانند وارد بازار کار شوند در صورتی که پس از یادگیری متوجه می شوند که توانایی حل مسائل را ندارند. این دوره به شما کمک میکند تا تفکر برنامه نویسی را فرا بگیرید و داشتن تفکر برنامه نویسی کلید طلایی حل مسائل است. بسیاری از افراد با اینکه یک زبان برنامه نویسی را بلد هستند اما قادر به حل مسائل نیستند. دلیل این امر ضعف در تفکر برنامه نویسی است. اگر میخواهید یک برنامه نویس موفق و خلاق شوید این دوره برای شما الزامی است. زبان های برنامه نویسی ابزاری برای حل مسائل با استفاده از تفکر برنامه نویسی است. اصل برنامه نویسی در این دوره آموزش داده می شود. پایتون یک زبان برنامه نویسی کامپیوتری است که اغلب برای ساخت وب سایت ها و نرم افزارها، اتوماسیون و انجام تجزیه و تحلیل داده ها استفاده می شود. پایتون یک زبان همه منظوره است، یعنی می توان از آن برای ایجاد انواع برنامه های مختلف استفاده کرد. به دلیل سادگی و همه‌کاره بودن، پایتون به یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی امروز تبدیل شده است.

یادگیری پایتون چقدر طول میکشد؟

یادگیری اصول اولیه پایتون بسته به آنچه می خواهید یاد بگیرید و چقدر زمان میگذارید، از چند هفته تا چند ماه به طول می انجامد. اما از آنجا که پایتون کاربردهای زیادی دارد، می توانید سالها صرف یادگیری برنامه های مختلف آن کنید. دانستن اینکه چه کارهایی را می خواهید انجام دهید و آیا می خواهید از پایتون به عنوان حرفه ای استفاده کنید، می تواند تعیین کند که سفر پایتون شما چقدر طول خواهد کشید. اولین قدم در یادگیری پایتون، همین دوره مقدماتی آموزش رایگان پایتون است.

آیا یادگیری پایتون سخت است؟

در بین زبان‌های برنامه نویسی، پایتون یکی از راحتترین‌هاست. اما حقیقت اینست که این راحت بودن فقط در سطح مقدماتی است. پایتون هم دارای پیچیدگی‌های بسیاری است که یادگیری آنها سالها زمان خواهد برد. اما نگران نباشید

دوره آموزش رایگان پایتون مقدماتی مناسب چه کسانی است؟

در این دوره آموزش پایتون ما فرض گرفته ایم که شما هیچ چیزی از پایتون نمیدانید و تازه میخواهید شروع به یادگیری پایتون کنید. سعی کرده ایم در این دوره مباحث پایتونی را به ساده ترین شکل ممکن بیان کنیم تا افراد مبتدی به راحتی بتوانند مباحث را درک کنند. اگر میخواهید تازه وارد دنیای جذاب برنامه نویسی شوید، این دوره آموزش رایگان پایتون مقدماتی مناسب شماست.

آیا دوره آموزش پایتون مقدماتی پیش نیاز دارد؟

همانطور که گفته شد این دوره آموزش مقدماتی رایگان پایتون برای افرادی که هیچ دانشی از برنامه نویسی و پایتون ندارند مناسب است و این دوره هیچ پیش نیازی ندارد. تمام مواردی که برای شروع پایتون نیاز دارید در همین دوره گفته شده است.

در دوره آموزش پایتون چه چیزی می‌آموزیم؟

این دوره آموزش مقدماتی پایتون میباشد و برای کسانی مناسب است که با پایتون آشنایی ندارند. در ابتدای دوره، توضیحاتی کوتاه در مورد پایتون و IDE داده شده و بعد شروع به یادگیری پایتون میکنیم. از متغیر‌ها که ساده‌ترین مفهوم هستند شروع کرده و به مباحث پیشرفته مانند شی‌گرایی و ارثبری میرسیم. پس از پایان این آموزش پایتون میتوانید شروع به یادگیری مباحث پیچیده پایتون کنید.

 

امتیاز دهید