دوره چرتکه

رمز موفقیت تلاش و سرمایه گذاری روی خودتان است. دوره آموزشی چرتکه اکنون توسط تیم آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق اصفهان با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن ارائه شده است که می تواند باعث پیروزی شما در این زمینه شود و هرآنچه مربوط به این عرصه هست را بصورت جامع و کامل در اختیار شما قرار میدهد.

ریاضیات یکی از پر سود ترین کسب و کار های جهانی است و اگر آن را به صورت حرفه‌ای و زیر نظر اساتید مجرب یاد بگیرید به جرعت می توان گفت که آینده خودتان را تضمین کرده اید در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان: نامشخص

پیشنیاز: ندارد

نوع دوره: حضوری

گواهینامه: بله

سطوح مهارت: همه سطوح

ظرفیت: ۸ نفر

شروع دوره: پس از تکمیل ظرفیت

مدرس: سیمنی

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پرداخت آنی و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری

قیمت دوره

۵۰۰/۰۰۰تومان

چرتکه

اشتراک گذاری

5/5

 

تاریخچه چرتکه 

تاریخچه دقیق چرتکه مشخص نیست. چرتکه اولین رایانهٔ شناخته شده و پیشرفته‌ترین سامانه محاسباتی شناخته شده تا ۲۰۰۰ سال پیش می باشد.. حدود ۲۳۰۰ الی ۲۷۰۰ سال قبل از میلاد مسیح اولین چرتکه توسط تمدن‌های خاور نزدیک باستان و چین مورد استفاده قرار گرفت.آموزشگاه چارسوق اصفهان برگزار کننده دوره چرتکه اصفهان است. در طول امپراتوری هخامنشی، در حدود ۶۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، ایرانیان اولین بار شروع به استفاده از چرتکه کرده‌اند.
بابلی ها:
بر اساس باور قدیمی دانشمندان بابلی، مانند “Carruccio” چرتکه را برای عملیات جمع و تفریق و محاسبات پیچیده مورد استفاده قرار می‌دادند. چرتکه‌های بابلی در اصل خطوطی روی خاک بودند.
برگزاری دوره چرتکه اصفهان در آموزشگاه چارسوق.
رومی ها:
چرتکه هنوز هم در در کشورهای غربی مورد استفاده قرار می‌گیرد. رومیان گاهی از سنگ برای محاسبه استفاده می‌کردند و این روش را “Calculi” می‌نامیدند. واژهٔ کنکونی “Calculator” به معنای «ماشین حساب» نیز از این واژه گرفته شد.

سوانپان:
چرتکه ای که در چین باستان مورد استفاده قرار می‌گرفته، از سیستم ۲–۵ استفاده کرده‌است، یعنی دو مهره در عرشه فوقانی چرتکه و پنج مهره در پائین محور قرار گرفته‌است که با حرکت آنها می‌توانستند محاسبات با چرتکه را انجام دهند. برگزاری دوره چرتکه اصفهان در آموزشگاه چارسوق . هم‌اکنون چین مراسم‌های بزرگی برای محاسبات ذهنی با چرتکه برگزار می‌کند.

 

مزایا دوره چرتکه 

با حرکت مهره توسط دست چپ و راست، منجر به توسعه همه‌جانبه ذهن از طریق ارسال پیام‌های دست چپ و راست به نیمکره‌های چپ و راست مغز می‌شود.آموزشگاه چارسوق برگزار کننده دوره چرتکه اصفهان. با توجه به تمرین مداوم شنوایی، محاسبه و نوشتن، بینایی، شنوایی، حس لامسه و دیگر اندام‌های حسی برای ترویج توسعه مغز را به همکاری وامی‌دارند. این فرایند، منجر به کارکرد قوه های بصری، شنوایی، لمسی و اندام‌های حسی می‌گردد، سپس قدرت حافظه افزایش می‌یابد. هردو نیمکره سمت چپ و راست عمل می‌کند و انتقال اطلاعات متقابل صورت می‌گیرد. و هم چنین باعث ورزش اعصاب، آموزش سرعت، پاسخ، گوش دادن و محاسبه کردن می‌شود.

 

 

کاربرد دوره چرتکه

در مرحله اولیه دوره چرتکه اصفهان به کودکان یاد داده می‌شود که از چرتکه فیزیکی استفاده کنند. به تدریج شروع به تصور کردن مهره‌های چرتکه در مغزشان می‌کنند و رفته رفته با نزدیک شدن به پایان برنامه، قدرت حافظه آنها به اندازه ای قوی می‌شود که بتوانند همه محاسبات را ذهنی انجام دهند. از آنجایی که از تمرکز و تخیل کودکان کمک گرفته می‌شود، نوعی ورزش اعصاب محسوب شده و همچنین سرعت عمل پاسخگویی را افزایش می‌دهد.

 

 

درآمد دوره چرتکه 

همانطور که قبلا هم گفته شد برای درآمد دوره چرتکه و دوره های دیگر قیمت مصوبی وجود ندارد ولی می توان به راحتی درآمد ارزی داشته باشید.

بازار کار دوره چرتکه

آموزشگاه چارسوق واقع در اصفهان خیابان رحیم ارباب نبش کوچه ۱۱، برگزار کننده دوره چرتکه اصفهان ،هنرجویان دوره چرتکه اصفهان را به بازار کار معرفی می کند.

دوره چرتکه در اصفهان

آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق ارائه دهنده دوره چرتکه در اصفهان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند: زیر نظر اساتید مجرب و پیمانکاران  با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای کشور.
آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق در اصفهان – خیابان رحیم ارباب ، نبش کوچه 11 قرار دارد. این مجتمع آموزشی با مجوز سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور به همشهریان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند.
با شرکت در دوره چرتکه در اصفهان در آموزشگاه چارسوق حرفه ای شوید و از مزایای دوره بهره مند شوید.

 

این دوره از صفر تا صد را آموزش میدهد و مناسب همه افراد علاقمند میباشد

پس از گذراندن دوره آموزشی مهارت در آموزشگاه چارسوق در هر حرفه مهارت آموز به آزمونهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی و بایستی در دو مرحله آزمون کتبی تستی با حداقل نمره 50 و آزمون عملی با حداقل نمره 70 موفق به گذراندن آزمون مربوطه شده و گواهینامه مهارت دریافت نماید. 

ثبت نام کارآموزان در همه سنین امکان پذیر است و مشکلی از این بابت نیست

از طریق پیش ثبت نام داخل همین صفحه و پرداخت هزینه ی آن منتظر تماس کارشناسان ما برای هماهنگی جهت شرکت در دوره باشید.در ضمن اگر امکان شرکت در روزهای خاص نداشتید پول شما عودت داده شده یا برای دوره بعدی که تشکیل شود ذخیره میشود.

همچنین امکان ثبت نام بصورت تلفنی و حضوری هم مهیا میباشد.

03136620620

09399921944

 مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور،نشان دهنده ساعات کاری شما در آن دوره می باشد و این مدرک قابل ترجمه و بسیار معتبر در سرتاسر جهان است.آموزشگاه چارسوق در حال حاضر در سایت این امکان را فراهم آورده که پس از دریافت مدرک دوره با ارسال رزومه خود و در صورت تائید کارفرمایان شما را معرفی کند.

دوره های آموزشگاه چارسوق بنا بر سیاست آموزشگاه ما بروی پروژه محوری و نزدیکی درس به بازار کار طبق اصول سازمان فنی و حرفه ای کشور ،مناسب این زمینه است ولی ما برای بحث تئوری و نمره قبولی آزمون هم درکنار شما تا روز دریافت مدرک هستیم

 تمامی اساتید دارای رزومه قوی و چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

آموزشگاه چارسوق اصفهان با فراهم آوردن شرایط پرداخت اقساطی مناسب کارآموز گام موثری جهت یاری به کارآموزان علاقمند به شرکت در دوره های آموزشی برداشته است.

امتیاز دهید