دوره ICDL1

رمز موفقیت تلاش و سرمایه گذاری روی خودتان است. دوره آموزشی آی سی دی ال (دوره ICDL) اکنون توسط تیم آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق اصفهان با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن ارائه شده است که می تواند باعث پیروزی شما در این زمینه شود و هرآنچه مربوط به این عرصه هست را بصورت جامع و کامل در اختیار شما قرار میدهد.

کامپیوتر و فناوری یکی از پر سود ترین کسب و کار های جهانی است و اگر آن را به صورت حرفه‌ای و زیر نظر اساتید مجرب یاد بگیرید به جرعت می توان گفت که آینده خودتان را تضمین کرده اید در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان: نامشخص

پیشنیاز: ICDL2

نوع دوره: حضوری

گواهینامه: بله

سطوح مهارت: کودک و نوجوان

ظرفیت: ۸ نفر

شروع دوره: پس از تکمیل ظرفیت

مدرس: گروه اساتید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پرداخت آنی و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری

قیمت دوره

پس از تکمیل ظرفیت

ICDL

اشتراک گذاری

5/5

 

تاریخچه آی سی دی ال (دوره ICDL)

 ICDL در سال 1997 توسط بنیاد ECDL (European Computer Driving License) در اروپا تأسیس شد. هدف اصلی این بنیاد، ارائه یک استاندارد بین‌المللی در حوزه مهارت‌های کامپیوتری بود. سپس در سال 1999، نام این برنامه به ICDL تغییر یافت و دسترسی به آن در سراسر جهان گسترش یافت.

 

مزایا دوره آی سی دی ال (دوره ICDL) برای کودکان

 – ارتقاء مهارت‌های کامپیوتری: این دوره به کودکان کمک می‌کند تا مهارت‌های هفتگانه کامپیوتری اساسی را یاد بگیرند و با تکنولوژی اطلاعات آشنا شوند.
– ارتقاء توانایی تحصیلی: آشنایی با مهارت های هفتگانه کامپیوتری و نرم‌افزارها می‌تواند به کودکان در تسلط بر درس‌های تحصیلی و استفاده بهینه از منابع آموزشی کمک کند.
– ارتقاء قابلیت‌های شغلی آینده: رشد سریع فناوری اطلاعات در جوامع مدرن، باعث می‌شود که داشتن مهارت‌های کامپیوتری برای افراد بسیار حیاتی باشد. دوره ICDL به کودکان این امکان را می‌دهد تا از جوانانی که در آینده به دنبال شغل‌های مرتبط با فناوری هستند، پیشی بگیرند.

 

 

کاربرد دوره آی سی دی ال (دوره ICDL) برای کودکان

دوره ICDL برای کودکان در اصفهان به عنوان یک برنامه آموزشی مناسب، برای ارتقاء مهارت‌های کامپیوتری و فناوری اطلاعات در اوقات فراغت و تحصیلی آن‌ها استفاده می‌شود. این دوره به کودکان امکان می‌دهد تا با ابزارهای کامپیوتری اصولی آشنا شوند، از جمله استفاده از نرم‌افزارها، ساخت اسلایدها، پردازش و ویرایش متن، مدیریت فایل‌ها و اطلاعات، ارتباطات اینترنتی و مفاهیم امنیتی.
آموزشگاه چارسوق اصفهان برگزار کننده دوره آی سی دی ال برای کودکان در اصفهان می باشد.

 

 

درآمد دوره آی سی دی ال (دوره ICDL)

درآمد ICDL از منابع مختلف تامین می‌شود. در زیر چندین راهکار برای درآمدزایی از ICDL آورده شده است:

1. فروش دستگاه‌ها و لایسنس‌ها: ICDL به صورت مجوزی برای ارائه آموزش و صدور گواهینامه به مراکز آموزشی ارائه می‌شود. این مراکز برای استفاده از برنامه ICDL، دستگاه‌ها و لایسنس‌ها را خریداری می‌کنند که می‌تواند منبعی برای درآمد باشد.

2. هزینه ثبت نام و آزمون: شرکت‌کنندگان در دوره ICDL برای ثبت نام و شرکت در آزمون های مربوطه هزینه پرداخت می‌کنند. این هزینه‌ها می‌تواند منبعی از درآمد برای ICDL باشد.
آموزشگاه چارسوق برگزار کننده مهارت های هفتگانه و آموزش کامپیوتر برای کودکان در اصفهان می باشد.
3. حمایت‌های مالی و همکاری با سازمان‌ها: ICDL ممکن است با سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های دیگر همکاری کند و از طریق حمایت‌های مالی و امکاناتی که این سازمان‌ها فراهم می‌کنند درآمدزایی کند.

4. برگزاری دوره‌های تخصصی و مشاوره‌ها: ICDL می‌تواند برگزاری دوره‌های تخصصی در حوزه‌های مختلف فناوری اطلاعات و مشاوره‌های مربوط به استفاده بهینه از فناوری را نیز ارائه کند. درآمد حاصل از این فعالیت‌ها می‌تواند به عنوان منبعی برای ICDL باشد.

میزان درآمد کسب شده از ICDL بستگی به تعداد و محبوبیت دوره‌های آموزشی، تعداد شرکت‌کنندگان و همچنین توافقات و قراردادهای بین ICDL و مراکز آموزشی یا همکاران تجاری دارد.

بازار کار دوره آی سی دی ال (دوره ICDL)

این برنامه، مهارت‌های پایه کامپیوتری را در حوزه‌های مختلف از جمله استفاده از کامپیوتر و عملکرد کاربری، مدیریت فایل و پوشه، اصول اساسی شبکه و اینترنت، اصول اساسی امنیت و حریم خصوصی، پردازش کلمات و صفحه آرایی، پایگاه داده، نرم افزارهای پایه، مفاهیم پایه برنامه نویسی و طراحی وب پوشش می‌دهد.

بازار کار برای فارغ التحصیلان با گواهی ICDL به دلیل داشتن مهارت‌های کامپیوتری عالی و تأیید شده، بسیار متنوع و گسترده است. افرادی که تسلط کافی بر مهارت‌های ICDL دارند، در زمینه‌های مختلفی می‌توانند فرصت شغلی پیدا کنند، از جمله:

1. کار در دفاتر و سازمان‌ها: با تسلط بر مهارت‌های ICDL، می‌توانید به عنوان کارمند اداری در دفاتر و سازمان‌ها کار کنید. مهارت‌هایی مانند مدیریت فایل و پوشه، پردازش کلمات و صفحه آرایی و استفاده از نرم‌افزارها از جمله مهارت‌های مورد نیاز در این حوزه هستند.

2. حوزه فناوری اطلاعات: با مهارت‌های ICDL می‌توانید در حوزه فناوری اطلاعات و شبکه‌های کامپیوتری فعالیت کنید. به عنوان مثال، می‌توانید به عنوان تکنسین شبکه یا پشتیبانی فنی در شرکت‌ها و سازمان‌ها مشغول شوید.

دوره آی سی دی ال (دوره ICDL) برای کودکان در اصفهان

آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق ارائه دهنده دوره آی سی دی ال (دوره ICDL) برای کودکان در اصفهان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند: زیر نظر اساتید مجرب و پیمانکاران  با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای کشور.
آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق در اصفهان – خیابان رحیم ارباب ، نبش کوچه 11 قرار دارد. این مجتمع آموزشی با مجوز سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور به همشهریان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند.
با شرکت در دوره آی سی دی ال (دوره ICDL) برای کودکان در اصفهان در آموزشگاه چارسوق حرفه ای شوید و از مزایای دوره بهره مند شوید.

 

این دوره از صفر تا صد را آموزش میدهد و مناسب همه افراد علاقمند میباشد

پس از گذراندن دوره آموزشی مهارت در آموزشگاه چارسوق در هر حرفه مهارت آموز به آزمونهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی و بایستی در دو مرحله آزمون کتبی تستی با حداقل نمره 50 و آزمون عملی با حداقل نمره 70 موفق به گذراندن آزمون مربوطه شده و گواهینامه مهارت دریافت نماید. 

ثبت نام کارآموزان در همه سنین امکان پذیر است و مشکلی از این بابت نیست

از طریق پیش ثبت نام داخل همین صفحه و پرداخت هزینه ی آن منتظر تماس کارشناسان ما برای هماهنگی جهت شرکت در دوره باشید.در ضمن اگر امکان شرکت در روزهای خاص نداشتید پول شما عودت داده شده یا برای دوره بعدی که تشکیل شود ذخیره میشود.

همچنین امکان ثبت نام بصورت تلفنی و حضوری هم مهیا میباشد.

03136620620

09399921944

 مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور،نشان دهنده ساعات کاری شما در آن دوره می باشد و این مدرک قابل ترجمه و بسیار معتبر در سرتاسر جهان است.آموزشگاه چارسوق در حال حاضر در سایت این امکان را فراهم آورده که پس از دریافت مدرک دوره با ارسال رزومه خود و در صورت تائید کارفرمایان شما را معرفی کند.

دوره های آموزشگاه چارسوق بنا بر سیاست آموزشگاه ما بروی پروژه محوری و نزدیکی درس به بازار کار طبق اصول سازمان فنی و حرفه ای کشور ،مناسب این زمینه است ولی ما برای بحث تئوری و نمره قبولی آزمون هم درکنار شما تا روز دریافت مدرک هستیم

 تمامی اساتید دارای رزومه قوی و چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

آموزشگاه چارسوق اصفهان با فراهم آوردن شرایط پرداخت اقساطی مناسب کارآموز گام موثری جهت یاری به کارآموزان علاقمند به شرکت در دوره های آموزشی برداشته است.

امتیاز دهید