دوره ی جامع آموزش SEO

رمز موفقیت سرمایه گذاری روی خودتان است. دوره آموزشی سئو اکنون توسط تیم آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق با بالاترین کیفیت ممکن ارائه شده است که می تواند باعث پیروزی شما در این زمینه شود.

این عرصه یکی از پر سود ترین کسب و کار های جهانی است و اگر آن را خوب یاد بگیرید به جرعت می توان گفت که آینده خودتان را تضمین کرده اید در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان: ۳۰ ساعت

پیشنیاز: WordPress

نوع دوره: حضوری

گواهینامه: بله

سطوح مهارت: همه سطوح

ظرفیت: ۸ نفر

شروع دوره: نیمه اول خرداد

مدرس: مهندس نوریان

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پرداخت آنی و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری

قیمت دوره

 ۳/۲۰۰/۰۰۰ تومان

سئو

اشتراک گذاری

این مسیر شغلی مناسب کیست؟

 
 • افرادي كه دوست دارند بهينه سازي سايت را در استارتاپ ها و شركت هاي بزرگ تجربه كنند.
 • افرادي كه مي خواهند به سرعت در صفحات اول گوگل ديده شوند.
 • افرادي كه توانايي شناخت و آناليز كلمات كليدي را دارند.
 • این مسیر مناسب افرادی است که ذهن برنامه ریز و استراتژیکی دارند.
 • فنی هستند و به صورت مداوم اطلاعات خود را میتوانند به روز کنند.
 • توانایی کار کردن با دیتا و تفسیر آن را دارند و میتوانند از دیتا برای تصمیم گیری های بهتر استفاده کنند.
 • رقابت کردن برای این افراد لذت بخش است، زیرا باید به طور مداوم رقبای خود را رصد کرده و سطح خود را در قیاس با آنها قرار دهند.
 • توانایی این را دارند که صبور باشند و ابهام را تحمل کنند، زیرا در این مسیر شغلی نتایج کارها و تلاشهایی که کرده اند در بلند مدت دیده میشود.
 • محتوا را دوس دارند و میتوانند تا حدی با آن ارتباط خوبی برقرار کنند.

  بازار کار سئو چگونه است؟

  از آنجایی که پرداختن به کسب و کارهای اینترنتی رو به افرایش است، پس می‌توان این گونه نتیجه گیری کرد که نیاز به متخصصین سئو نیز در بازار کار افزایش پیدا کرده است. همانطور که در بخش قبلی گفته شد، سئو می‌تواند تاثیرات مثبت زیادی بر روی پیشرفت مشاغل آنلاین داشته باشد. به همین دلیل کمتر کسی است که از این روش بازاریابی چشم پوشی کند! خوب است بدانید که امروزه در بازار کار داخل کشور، تعداد زیادی به دنبال استخدام متخصص سئو هستند؛ بنابراین اگر بتوانید با شرکت در دوره سئو به خوبی اصول و تکنیک‌های لازم را فرا بگیرید و در این زمینه کاربلد شوید، خیلی راحت می‌توانید آینده شغلی خود را تضمین شده بدانید. همچنین می‌توانید پس از مدتی به سراغ پروژه‌های خارجی بروید و از طریق این نوع پروژه‌ها، درآمد دلاری داشته باشید.

  به عنوان نتیجه گیری از این بحث، به جرات می‌توان گفت یکی از شغل‌های پرطرفدار و البته پردرآمد حوزه دیجیتال، سئو و بهینه سازی موتورهای جستجو است. اگر به این حوزه علاقمند هستید، پیشنهاد می‎کنیم زمان را تلف نکید و هر چه زودتر با شرکت در دوره‌های آموزش سئو خود را برای حضوری پررنگ در بازار کار آماده کنید.

امتیاز دهید