دوره آرک جیس (مقدماتی + پیشرفته)

رمز موفقیت تلاش و سرمایه گذاری روی خودتان است. دوره آموزشی آرک جیس Arc gis اکنون توسط تیم آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق اصفهان با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن ارائه شده است که می تواند باعث پیروزی شما در این زمینه شود و هرآنچه مربوط به این عرصه هست را بصورت جامع و کامل در اختیار شما قرار میدهد.

معماری و شهرسازی یکی از پر سود ترین کسب و کار های جهانی است و اگر آن را به صورت حرفه‌ای و زیر نظر اساتید مجرب یاد بگیرید به جرعت می توان گفت که آینده خودتان را تضمین کرده اید در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان: ۴۰ساعت

پیشنیاز: AUTO CAD

نوع دوره: حضوری

گواهینامه: بله

سطوح مهارت: همه سطوح

ظرفیت: ۸ نفر

شروع دوره:بزودی

مدرس: مهندس صائب

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پرداخت آنی و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری

قیمت دوره

 ۲/۸۰۰/۰۰۰ تومان

دوره آرک جی اس در اصفهان

اشتراک گذاری

  • 75
5/5

 

تاریخچه آرک جیس

اولین بار آرک جیس GIS در اواخر 1960 در کانادا مورد استفاده قرار گرفت. سپس در دهه های 1970 و 1980 میلادی پیشرفت های گسترده ای در نرم افزار جی آی اس به وجود آمد. لازم به ذکراست که در ایران، سازمان نقشه برداری در سال 1369 به طور رسمی از سیستم اطلاعات جغرافیایی(آرک جی آی اس) در کشور استفاده کرد

 

درآمد دوره آرک جیس

همانطور که قبلا هم گفته شد برای درآمد دوره آرک جیس و دوره های دیگر قیمت مصوبی وجود ندارد ولی می توان به راحتی درآمد ارزی داشته باشید.

بازار کار دوره آرک جیساین آرک جی آی اس برای تمام مهندسین و دانشجویان کاردانی و کارشناسی زیر گروه های مربوط به رشته نقشه برداری، زمین شناسی، ژئوتکنیک، جغرافیا، شهرسازی، محیط زیست، منابع طبیعی، برنامه ریزی شهری، معدن غیره مناسب خواهد بود.

دوره آرک جیس در اصفهان

آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق ارائه دهنده دوره آرک جیس در اصفهان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند: زیر نظر اساتید مجرب و پیمانکاران  با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای کشور.
آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق در اصفهان – خیابان رحیم ارباب ، نبش کوچه 11 قرار دارد. این مجتمع آموزشی با مجوز سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور به همشهریان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند.
با شرکت در دوره آرک جیس در اصفهان در آموزشگاه چارسوق حرفه ای شوید و از مزایای دوره بهره مند شوید.

 

 

مزایا دوره آرک جیس


یادگیری GIS یک مجموعه مهارت مهم است، اما هدف نهایی این است که یک موضوع یا یک مشکل را به شیوه ای عمیق تر و جامع تر درک کنید و سپس یافته های خود را به اشتراک بگذارید و اقدام کنید.مزیت های یادگیری نرم افزار آرک جی آی اس به شرح زیر است ؛
تفکر فضایی
تفکر انتقادی
یادگیری مبتنی بر پروژه 
جغرافيايي و جست و جوي علمي
تسلط داده‌ها
اتصال جامعه
نیروی کار سیار
مسیرهای شغلی
دانش محتوا
کاربردی بودن نرم افزار آرک جی آی اس در زمینه های مختلف برای نمونه :
در صنعت برق
کاربرد آرک جی آی اس در علوم نظامی
استفاده از نرم افزار آرک جی آی اس در جغرافیا
نقشه‌ برداری و نقشه کشی
علوم زمین
کاربرد آرک جی آی اس (GIS) در مهندسی معدن
استفاده از آرک جی آی اس در علوم قضایی
کاربرد آرک جی آی اس (GIS) در محیط زیست
استفاده از نرم افزار جی آی اس در علوم بهداشتی و پزشکی
کاربرد GIS در زمین شناسی
استفاده از نرم افزار آرک جی آی اس در کشاورزی
استفاده از آرک جی آی اس در صنعت مخابرات
شهرسازی (همه چیز درباره GIS)
هواشناسی
استفاده از نرم افزار جی آی اس در منابع طبیعی
کاربرد GIS در سنجش از دور
و ….
مزیت ها :
استفاده از نرم افزار آرک جی آی اس(GIS) برای کاربران مختلف آسان است.
با استفاده از نرم افزار آرک جی آی اس(GIS) می توان حجم زیادی از داده ها را مدیریت کرد.
با استفاده از نرم افزار آرک جی آی اس، اصلاح تغییرات داده ها به آسانی صورت می گیرد.
نرم افزار آرک جی آی اس(GIS) این قابلیت را دارد که اطلاعات خود را با سایر اطلاعات از جمله داده های اقتصادی، اجتماعی، اکولوژِکی و … ادغام کند.
این نرم افزار قابلیت نمایش اطلاعات در فرمت ها و اشکال مختلف را برای شما فراهم می کند.

 

 

کاربرد دوره آرک جیس

نرم افزار آرک جی آی اس (Arcgis) برای تهیه، بررسی، آنالیز و در کل مدیریت نقشه ها و اطلاعات جغرافیایی در غالب پایگاه داده می باشد.

این نرم افزار در زمینه نقشه برداری بیشترین کاربرد را دارد.

برای آشنایی بیشتر با Arcgis و همچنین سایر دوره های آموزشی مرتبط با نقشه برداری می توانید به دپارتمان معماری شهرسازی آموزشگاه چارسوق مراجعه فرمایید.

از سایر امکانات پلت فرم Arcgis می توان به موارد زیر اشاره کرد:

Mapping and visualization
3D GIS
Real Time GIS
Imagery & Remote Sensing
Data Collection & Management
معرفی بخش های مختلف آرک جی آی اس (Arcgis)
نرم افزار آرک جی آی اس (Arcgis) شامل Arc Reader، نسخه دسکتاپ، Arc آنلاین و Arc Web Mapping API می باشد که نسخه دسکتاپ خود شامل Arc پایه، استاندارد و پیشرفته است.

یکی از مهم ترین اصول برنامه ریزی در سطح شهر، توجه به موقعیت مکانی پدیده ها و مکان یابی اصولی فعالیت های تازه است. در اینجا استفاده از سیستم اطلاعات جغرافیایی(آرک جی آی اس)است که به مدیران و تصمیم گیرندگان خرد و کلان کمک می کند که به صورت صحیح و با کمک روش های علمی، در مورد بعد مکانی و جغرافیایی فعالیت ها و تصمیمات خود بیاندیشند. بنابراین می توان گفت که مهندسین شهرسازی، از جمله جدی ترین مخاطبین دوره آرک جی آی اس (GIS) هستند.
همچنین آرک جی آی اس (GIS) به ارائه انواع نقشه های شهری و انجام تحلیل های گوناگون در خصوص وضعیت مکانی پدیده ها کمک خواهد نمود.
این امر فقط به نهادها و ارگان های کلان مدیریت شهر مربوط نمی شود؛ بلکه بنگاه های اقتصادی نیز می توانند با تسلط بر سیستم اطلاعات جغرافیایی، فعالیت های خود را به خوبی مکان یابی کرده و یا با توجه به موقعیت مکانی، بهترین شیوه برای تبلیغات، بازاریابی و مواردی از این دست را انتخاب نمایند.

 

این دوره از صفر تا صد را آموزش میدهد و مناسب همه افراد علاقمند میباشد

پس از گذراندن دوره آموزشی مهارت در آموزشگاه چارسوق در هر حرفه مهارت آموز به آزمونهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی و بایستی در دو مرحله آزمون کتبی تستی با حداقل نمره 50 و آزمون عملی با حداقل نمره 70 موفق به گذراندن آزمون مربوطه شده و گواهینامه مهارت دریافت نماید. 

ثبت نام کارآموزان در همه سنین امکان پذیر است و مشکلی از این بابت نیست

از طریق پیش ثبت نام داخل همین صفحه و پرداخت هزینه ی آن منتظر تماس کارشناسان ما برای هماهنگی جهت شرکت در دوره باشید.در ضمن اگر امکان شرکت در روزهای خاص نداشتید پول شما عودت داده شده یا برای دوره بعدی که تشکیل شود ذخیره میشود.

همچنین امکان ثبت نام بصورت تلفنی و حضوری هم مهیا میباشد.

03136620620

09399921944

 مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور،نشان دهنده ساعات کاری شما در آن دوره می باشد و این مدرک قابل ترجمه و بسیار معتبر در سرتاسر جهان است.آموزشگاه چارسوق در حال حاضر در سایت این امکان را فراهم آورده که پس از دریافت مدرک دوره با ارسال رزومه خود و در صورت تائید کارفرمایان شما را معرفی کند.

دوره های آموزشگاه چارسوق بنا بر سیاست آموزشگاه ما بروی پروژه محوری و نزدیکی درس به بازار کار طبق اصول سازمان فنی و حرفه ای کشور ،مناسب این زمینه است ولی ما برای بحث تئوری و نمره قبولی آزمون هم درکنار شما تا روز دریافت مدرک هستیم

 تمامی اساتید دارای رزومه قوی و چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

آموزشگاه چارسوق اصفهان با فراهم آوردن شرایط پرداخت اقساطی مناسب کارآموز گام موثری جهت یاری به کارآموزان علاقمند به شرکت در دوره های آموزشی برداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میانگین امتیاز: 5/5 - (1 امتیاز)

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

حساب کاربری من