دوره اصول طراحی

رمز موفقیت تلاش و سرمایه گذاری روی خودتان است. دوره اصول طراحی اکنون توسط تیم آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق اصفهان با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن ارائه شده است که می تواند باعث پیروزی شما در این زمینه شود و هرآنچه مربوط به این عرصه هست را بصورت جامع و کامل در اختیار شما قرار میدهد.

معماری و شهرسازی یکی از پر سود ترین کسب و کار های جهانی است و اگر آن را به صورت حرفه‌ای و زیر نظر اساتید مجرب یاد بگیرید به جرعت می توان گفت که آینده خودتان را تضمین کرده اید در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان: ۱۲جلسه

پیشنیاز: ندارد

نوع دوره: حضوری

گواهینامه: بله

سطوح مهارت: همه سطوح

ظرفیت: ۸ نفر

شروع دوره: بزودی

مدرس: ………

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پرداخت آنی و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری

قیمت دوره

 ۲/۴۰۰/۰۰۰ تومان

دوره اصول طراحی در اصفهان

اشتراک گذاری

5/5

 

تاریخچه نقاشی

نقاشی یکی از قدیمی‌ترین هنرهایی است که تاریخ آن به دوران پیش از تاریخ باز می‌گردد. بشر از دوران باستان شروع به نقاشی کرد و در طول تاریخ، نقاشی به عنوان یک شیوهٔ هنری بسیار مهم در فرهنگ‌ها و جوامع مختلف شناخته شده است.

نقاشی در ابتدا به عنوان یک روش برای بیان ایده‌ها و حوادث مهم در زندگی بشریت به کار می‌رفت. در دوران باستان، بشر با استفاده از نقاشی، تلاش می‌کرد تا کهکشان، خورشید، ماه، حیوانات و دیگر موجودات را به تصویر بکشاند. این نقاشی‌ها بیشتر بر روی سنگ، دیوارهای سنگی و پوست حیوانات انجام می‌شدند.
آموزشگاه چارسوق برگزار کننده دوره اصول طراحی در اصفهان.
در طول تاریخ، نقاشی به صورتی که امروزه می‌شناسیم، تکامل یافت. در دوران رنسانس، نقاشی به عنوان یک هنر تصویری و شخصی برجسته شد و نقاشان به خصوص در ایتالیا فراتر از این مفهوم پیش رفتند. نقاشی‌های معروفی مانند “مونالیزا” اثر لئوناردو داوینچی از این دوران هستند.

از زمان رنسانس، نقاشی به عنوان یک هنر پر طرفدار و مورد علاقه مردم به شمار می‌رود و با استفاده از تکنولوژی‌های جدید، مانند رنگ‌های روغنی و آکریلیک، به تکامل پیوسته است. به طور کلی، نقاشی هنری است که هنرمندان برای بیان احساسات، ایده‌ها و حوادث مهم از طریق تصاویر و رنگ‌ها به آن می‌پردازند.

 

کاربرد دوره اصول طراحی

دوره اصول طراحی و نقاشی به شما کمک می‌کند تا با تکنیک‌های اساسی طراحی و نقاشی آشنا شوید و بهبود بخشید. در این دوره، شما با مفاهیم اساسی هنر و طراحی، اصول طراحی صفحه، ترکیب رنگ‌ها، تکنیک‌های نقاشی، رسم پرتره، طراحی شکل‌ها و خطوط و غیره آشنا می‌شوید.آموزشگاه چارسوق برگزار کننده دوره اصول طراحی در اصفهان می باشد.

 

مزایا دوره اصول طراحی 

دوره اصول طراحی در آموزشگاه چارسوق به دانشجویان کمک می‌کند تا با تکنیک‌های اساسی نقاشی آشنا شوند و مهارت‌های فنی خود را بهبود بخشند.
مزایای این دوره عبارتند از:
1- یادگیری اصول و تکنیک های طراحی: در این دوره، دانشجویان با اصول پایه نقاشی، ابعاد، نورپردازی، رنگ آمیزی و تکنیک های دیگر آشنا می شوند.
2- افزایش توانایی هنری: با یادگیری تکنیک های جدید، دانشجویان می توانند توانایی هنری خود را ارتقا دهند و بهبود بخشند.
3- توسعه خلاقیت: با تمرین و آزمون تکنیک های مختلف، دانشجویان قادر خواهند بود خلاقیت خود را در طراحی های خود اعمال کنند.
4- درک بهتر از هنر: با یادگیری اصول طراحی، دانشجویان بهتر می توانند هنر و زبان بصری را درک کنند و به عنوان یک نقد برای آثار هنری استفاده کنند.

 

 

درآمد دوره اصول طراحی

با توجه به این که روی آثار هنری نمی توان قیمت گذاری ثابتی داشت ، لیکن هنرجویان دوره اصول طراحی در آموزشگاه چارسدق اصفهان, می توانند با برگزاری نمایشگاه توسط چارسوق اصفهان آثار خود را به فروش برساندد.

بازار کار اصول طراحی

هنرجویان عزیزدوره اصول طراحی پس از گذراندن این دوره به عنوان هنرمتد در آموزشگاه مشغول به تدریس شده یا در سایت آموزشگاه چارسوق به بازار کار معرفی شوند.

دوره اصول طراحی در اصفهان

آموزشگاه فنی و حرفه ای چارسوق ارائه دهنده دوره اصول طراحی در اصفهان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند: زیر نظر اساتید مجرب و پیمانکاران با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای کشور.
آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق در اصفهان – خیابان رحیم ارباب ، نبش کوچه 11 قرار دارد. این مجتمع آموزشی با مجوز سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور به همشهریان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند.
با شرکت در دوره اصول طراحی در اصفهان در آموزشگاه چارسوق حرفه ای شوید و از مزایای دوره اصول طراحی بهره مند شوید.

 

این دوره از صفر تا صد را آموزش میدهد و مناسب همه افراد علاقمند میباشد

پس از گذراندن دوره آموزشی مهارت در آموزشگاه چارسوق در هر حرفه مهارت آموز به آزمونهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی و بایستی در دو مرحله آزمون کتبی تستی با حداقل نمره 50 و آزمون عملی با حداقل نمره 70 موفق به گذراندن آزمون مربوطه شده و گواهینامه مهارت دریافت نماید. 

ثبت نام کارآموزان در همه سنین امکان پذیر است و مشکلی از این بابت نیست

از طریق پیش ثبت نام داخل همین صفحه و پرداخت هزینه ی آن منتظر تماس کارشناسان ما برای هماهنگی جهت شرکت در دوره باشید.در ضمن اگر امکان شرکت در روزهای خاص نداشتید پول شما عودت داده شده یا برای دوره بعدی که تشکیل شود ذخیره میشود.

همچنین امکان ثبت نام بصورت تلفنی و حضوری هم مهیا میباشد.

03136620620

09399921944

 مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور،نشان دهنده ساعات کاری شما در آن دوره می باشد و این مدرک قابل ترجمه و بسیار معتبر در سرتاسر جهان است.آموزشگاه چارسوق در حال حاضر در سایت این امکان را فراهم آورده که پس از دریافت مدرک دوره با ارسال رزومه خود و در صورت تائید کارفرمایان شما را معرفی کند.

دوره های آموزشگاه چارسوق بنا بر سیاست آموزشگاه ما بروی پروژه محوری و نزدیکی درس به بازار کار طبق اصول سازمان فنی و حرفه ای کشور ،مناسب این زمینه است ولی ما برای بحث تئوری و نمره قبولی آزمون هم درکنار شما تا روز دریافت مدرک هستیم

 تمامی اساتید دارای رزومه قوی و چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

آموزشگاه چارسوق اصفهان با فراهم آوردن شرایط پرداخت اقساطی مناسب کارآموز گام موثری جهت یاری به کارآموزان علاقمند به شرکت در دوره های آموزشی برداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

میانگین امتیاز: 5/5 - (1 امتیاز)