دوره اظهارنامه مالیاتی

رمز موفقیت تلاش و سرمایه گذاری روی خودتان است. دوره آموزشی اظهارنامه مالیاتی اکنون توسط تیم آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق اصفهان با بالاترین کیفیت و کمترین هزینه ممکن ارائه شده است که می تواند باعث پیروزی شما در این زمینه شود و هرآنچه مربوط به این عرصه هست را بصورت جامع و کامل در اختیار شما قرار میدهد.

حسابداری و امور مالی یکی از پر سود ترین کسب و کار های جهانی است و اگر آن را به صورت حرفه‌ای و زیر نظر اساتید مجرب یاد بگیرید به جرعت می توان گفت که آینده خودتان را تضمین کرده اید در ادامه با ما همراه باشید.

مدت زمان: نامشخص

پیشنیاز: ندارد

نوع دوره: حضوری

گواهینامه: بله

سطوح مهارت: همه سطوح

ظرفیت: ۸ نفر

شروع دوره: پس از تکمیل ظرفیت

مدرس: گروه اساتید

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
پرداخت آنی و سریع بدون نیاز به مراجعه حضوری

قیمت دوره

پس از تکمیل ظرفیت

دوره اظهارنامه مالیاتی در اصفهان

اشتراک گذاری

5/5

 

تاریخچه مالیات

به دوران باستان برمی‌گردد، اما نسخه‌های مدرنتر آن در قرون وسطی و اوایل دوره جدید و با ایجاد سیستم های مالیاتی برای پول دولت و مدیریت اقتصادی، شکل گرفت. در ایران نیز از دوران صفویه، به دلیل نیاز به منابع مالی، مالیات هایی در قالب گشایش و گمرک برای دولت جمع آوری می شد.دوره اظهارنامه مالیاتی در اصفهان در آموزشگاه چارسوق برگزار می شود.

 

کاربرد دوره اظهارنامه مالیاتی

دوره اظهار نامه مالیاتی برای جمع آوری درآمدهای شخصی و شرکتی و تمکین از داده های مالی و کنترل شده پرداخت های مالیاتی طراحی شده است. این فرایند سبب می شود که حسابداران، دفاتر حسابداری و مدیران مالی بتوانند درآمدها و هزینه‌های خود را بررسی کنند و مطمئن شوند که در قالب قوانین مالیاتی عمل می کنند. برگزاری دوره اظهار نامه مالیاتی در چارسوق اصفهان توسط اساتید برجسته و مطرح.

 

مزایا دوره اظهارنامه مالیاتی

شامل این موارد است:
– جمع آوری درآمدهای کشور و ایجاد منابع مالی برای دولت.
– کنترل و پایش بر پرداخت مالیات توسط شخص یا شرکت.
– ایجاد تعهد برای افراد و شرکت‌ها به پرداخت مالیات.
– ایجاد حسابرسی و کنترل بر روی دفاتر حسابداری شرکت‌ها و شخصی.
با شرکت در دوره اظهار نامه مالیاتی چارسوق اصفهان ، حرفه ای شوید.

 

 

درآمد دوره اظهارنامه مالیاتی

درآمد اظهار نامه مالیاتی از جمله منابع مالی دولت است. با جمع آوری درآمدهای شخصی و شرکتی، دولت به منابع مالی برای تامین هزینه‌های عمومی مانند زیرساخت‌های عمومی، سلامتی، آموزش و پرورش، امنیت و … دسترسی خواهد داشت.
آموزشگاه چارسوق در نظر دارد هنرجویان دوره اظهار نامه مالیاتی را در سایت خود به بازار کار معرفی کند.

بازار کار دوره اظهارنامه مالیاتی

بازار کار اظهار نامه مالیاتی حوزه گسترده‌ای است که شامل کنترل و تحلیل دفاتر حسابداری شرکت‌ها و کمک به مدیران در ایجاد بودجه و برنامه ریزی مالی می‌شود. همچنین حسابرسان و مشاوران مالی، در زمره این دوره قرار می گیرند.

دوره اظهارنامه مالیاتی در اصفهان

آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق ارائه دهنده دوره اظهارنامه مالیاتی در اصفهان زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور برگزار می کند: زیر نظر اساتید مجرب و پیمانکاران  با ارائه مدرک بین المللی سازمان فنی حرفه ای کشور.
آموزشگاه فنی حرفه ای چارسوق در اصفهان – خیابان رحیم ارباب ، نبش کوچه 11 قرار دارد. این مجتمع آموزشی با مجوز سازمان فنی‌حرفه‌ای کشور به همشهریان عزیز خدمت‌رسانی می‌کند.
با شرکت در دوره اظهارنامه مالیاتی در اصفهان در آموزشگاه چارسوق حرفه ای شوید و از مزایای دوره بهره مند شوید.

 

این دوره از صفر تا صد را آموزش میدهد و مناسب همه افراد علاقمند میباشد

پس از گذراندن دوره آموزشی مهارت در آموزشگاه چارسوق در هر حرفه مهارت آموز به آزمونهای سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور معرفی و بایستی در دو مرحله آزمون کتبی تستی با حداقل نمره 50 و آزمون عملی با حداقل نمره 70 موفق به گذراندن آزمون مربوطه شده و گواهینامه مهارت دریافت نماید. 

ثبت نام کارآموزان در همه سنین امکان پذیر است و مشکلی از این بابت نیست

از طریق پیش ثبت نام داخل همین صفحه و پرداخت هزینه ی آن منتظر تماس کارشناسان ما برای هماهنگی جهت شرکت در دوره باشید.در ضمن اگر امکان شرکت در روزهای خاص نداشتید پول شما عودت داده شده یا برای دوره بعدی که تشکیل شود ذخیره میشود.

همچنین امکان ثبت نام بصورت تلفنی و حضوری هم مهیا میباشد.

03136620620

09399921944

 مدرک سازمان فنی و حرفه ای کشور،نشان دهنده ساعات کاری شما در آن دوره می باشد و این مدرک قابل ترجمه و بسیار معتبر در سرتاسر جهان است.آموزشگاه چارسوق در حال حاضر در سایت این امکان را فراهم آورده که پس از دریافت مدرک دوره با ارسال رزومه خود و در صورت تائید کارفرمایان شما را معرفی کند.

دوره های آموزشگاه چارسوق بنا بر سیاست آموزشگاه ما بروی پروژه محوری و نزدیکی درس به بازار کار طبق اصول سازمان فنی و حرفه ای کشور ،مناسب این زمینه است ولی ما برای بحث تئوری و نمره قبولی آزمون هم درکنار شما تا روز دریافت مدرک هستیم

 تمامی اساتید دارای رزومه قوی و چندین سال سابقه در بازار کار هستند.

آموزشگاه چارسوق اصفهان با فراهم آوردن شرایط پرداخت اقساطی مناسب کارآموز گام موثری جهت یاری به کارآموزان علاقمند به شرکت در دوره های آموزشی برداشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

امتیاز دهید